PRZYDATNE

DOJAZD/LOKALIZACJA

Główne koncerty HIPPIEZA Mielno Festival odbywają w samym sercu Mielna i w pobliżu plaży, czyli na Stadionie Saturn przy ul. Mickiewicza. Koncerty rozpoczną się o godz. 17:00 i skończą o 00:00.

Strefa CHILLOUT zlokalizowana jest przy ul. Bolesława Chrobrego 38 (5 minut pieszo od Stadionu). Warsztaty, spotkanie etc. zaplanowane są w godzinach 12:00-17:00, a AFTER PARTY w klimacie SILENT DISCO w godz. 00:00-2:00. Pełna rozpiska pojawi się około miesiąc przed imprezą.

Z Koszalina do Mielna najlepiej dostać się:

  • busami firmy RONIN, które w wakacje kursują przez całą dobę. Busy odjeżdżają m.in. z dworca PKP/PKS w Koszalinie. W Mielnie trzeba wysiąść na trzecim przystanku, który znajduje się bezpośrednio przy Stadionie Saturn,
  • szynobusem PKP, który kursuje między Koszalinem a Mielnem w okresie wakacji. Przystanek PKP w Mielnie znajduje się około 15-20 minut pieszo od terenu Festiwalu,
  • autem drogą numer 11 kierując się następnie na Strzeżenice lub drogą numer 6 kierując się w stronę Gorzębądzia/Łazów. W związku ze wzmożonym ruchem zalecamy wyjechać odpowiednio wcześniej lub skorzystać z komunikacji publicznej,
  • rowerem ścieżką rowerową przy drodze numer 11 kierując się następnie na Strzeżenice.

Z Kołobrzegu do Mielna najlepiej dostać się:

  • autem drogą szybkiego ruchu S6 kierując się w stronę Koszalina, a następnie w stronę Mielna (około 30 minut),
  • pociągiem do Koszalina, a następnie szynobusem PKP, który kursuje między Koszalinem a Mielnem w okresie wakacji. Przystanek PKP w Mielnie znajduje się około 15-20 minut pieszo od terenu Festiwalu,
  • busami wakacyjnymi jeżdżącymi między Kołobrzegiem a Mielnem. Do znalezienia połączenia zalecamy skorzystanie z portalu e-podroznik.

Ze Szczecina do Mielna najlepiej dostać się:

  • pociągiem do Koszalina (około 2h), a następnie szynobusem PKP, który kursuje między Koszalinem a Mielnem w okresie wakacji. Przystanek PKP w Mielnie znajduje się około 15-20 minut pieszo od terenu Festiwalu,
  • autem drogą szybkiego ruchu S6 kierując się w stronę Koszalina, a następnie w stronę Mielna (około 2h).

FESTIWAL

Dokładna rozpiska koncertów pojawi się bliżej terminu samego wydarzenia. Koncerty odbywać się będą w godzinach 17:00-00:00. Zachęcamy do śledzenia nas na Facebooku, gdzie pojawi się plan wydarzenia. 

TAK JEST. W planie Festiwalu są m.in. warsztaty, joga, masaże gongami oraz spotkania z ciekawymi postaciami. Dokładne informacje pojawią się na naszym Facebooku, dlatego zachęcamy do obserwowania naszych social mediów. 

Na terenie Festiwalu będzie dostępna duża strefa gastronomiczna. Na teren festiwalu NIE MOŻNA wnosić własnych napojów oraz jedzenia. 

Osoby, których stan zdrowia wymaga podania specjalistycznych lekarstw, mogą posiadać niezbędne im lekarstwa i przybory medyczne do podania lekarstw, jednak wymagane jest okazanie zaświadczenia lekarskiego o konieczności posiadania ich przy sobie. Wnoszenie własnego jedzenia i napojów jest możliwe wyłącznie w przypadku ściśle określonych diet potwierdzonych orzeczeniem lekarskim. Prosimy jednocześnie, aby jedzenie i napoje przechowywane były w sposób nienaruszający postanowień regulaminu w kwestii bezpieczeństwa (niedozwolone są napoje w puszce, szklanych butelkach, termosy). Osoby z cukrzycą zachęcamy do zabrania ze sobą saszetek z płynną glukozą, dostępnych w każdej aptece.

Na terenie festiwalu można robić zdjęcia oraz wideo, ale tylko amatorskimi aparatami/kamerami cyfrowymi z zoomem optycznym poniżej 6x oraz tradycyjnymi amatorskimi aparatami kompaktowymi. Nie można wnosić profesjonalnych aparatów fotograficznych, kamer ani innego sprzętu nagrywającego audio-video.

BILETY

Bilety na HIPPIEZA Mielno Festival 2022 można zakupić na KupBilecik.pl, GoingApp oraz w salonach sieci Empik. 

Liczba biletów na wydarzenie jest ograniczona. Bilety będą sprzedawane w dniu wydarzenia tylko jeśli nie zostaną wcześniej wyprzedane. Zachęcamy do jak najszybszego zakupu. W czasie I edycji nie wszystkim chętnym udało dostać się na teren Festiwalu. 

Nie, bilety na wydarzenia rozrywkowe nie podlegają możliwości zwrotu, ani nie mogą być odsprzedawane innym osobom. Zakazane jest wszelkie publiczne oferowanie przeniesienia własności biletów, w tym także w charakterze nagród w konkursach, loteriach, w sprzedaży premiowej lub jakichkolwiek innych promocjach, choćby było ono nieodpłatne.

Nie, bilet elektroniczny możesz pokazać na urządzeniu elektronicznym (telefon, tablet etc.). 

Niestety nie ma możliwości wymiany biletu jednodniowego na inny termin. 

Jeśli nie masz jeszcze 18 lat, możesz wejść na wydarzenie pod warunkiem, że pokażesz na wejściu oświadczenie, wypełnione przez Twoich rodziców lub opiekunów prawnych. 

Dzieci do 6 roku życia wchodzą bezpłatnie, na bilet rodzica. Rodzice i opiekunowie – pamiętajcie, aby na imprezę zabrać dokument, potwierdzający imię i nazwisko oraz wiek młodego fana muzyki. Dzieci mogą przyjechać na koncert wyłącznie z dorosłym opiekunem.

NIE. Festiwal muzyczny nie jest miejscem bezpiecznym i odpowiednim dla zwierząt.

ORGANIZACJA

Głównym organizatorem HIPPIEZA Mielno Festival jest Mielno oraz Centrum Kultury w Mielnie. 

Line-up 2022 jest już zamknięty, jednak planujemy już kolejną edycję. Jeśli jesteś zainteresowany wystąpieniem an HIPPIEZIE odezwij się do nas przez formularz kontaktowy. 

Od 1 marca 2022 roku nie obowiązują restrykcje sanitarne poza placówkami medycznymi.

scroll-to-top
close